Utok a postupne zlikvidovanie aliancie HUN-S

Goto down

default Utok a postupne zlikvidovanie aliancie HUN-S

Odoslať pre Jaosobne za Po november 12, 2007 9:17 pm

Ahojte ludia.

Nechcem obchádzať Pitrovičov predošlý TOPIC ale chcem tomu venovať zvlášť kategóriu. Ide mi o toto : Sme 2. najlepšia aliancia a tak by si nemal na nás nikto dovoliť žiadny útok a nie to ešte farmiť nášho hráča a preto navrhujem následovné: Počnúc piatkovou nocou by mala začať hromadná invázia na alianciu HUN-S tak aby sa všetkým ich členom rozblikali naraz útoky a nie jeden ale na každú dedinu aspoň 6-10 s tým že niektoré budú obsahovať 1 vojaka a toto budu čisto účelné útoky aby si neposielali podpory. doplnene by to malo byť aj útokmi s katmi. Všetci si pozrite kto je ako ďaleko a v piatok by sme to mali rozbehnúť. Ukážme im kto je tu pánom a urobme si z nich nasu veľkú farmu. Tým ziskame 1. miesto medzi alianciami , rešpekt , a ukáže sa naša jednostnosť. Už sme v štádiu kedy treba začat likvidovat a podmaňovať cele aliancie. Vyzivam vsetkych aby sa vyjadrili a aby všetci cez víkend prispeli poriadmini útokmi. Pozeral som ich ali a polka z nich nema poriadnu popku ani pocet dedin. aj ked viem že popka nie je všetko no vie že tým majú malé produkcie a preto im zničme všetkú armádu a tým si z nich urobíme farmu. Ja osobne budem pripravený s poriadnou útočnou armádou.

Je čas povstať a ukazať silu a kvalitu aliancie. Kto neukaže podporu bojovať a povstať nezasluži si miesto v aliancii. Je lahke sa viesť na úkor druhých no Ťahšie je povstať a ukázať svoju silu a jednotnost.

Jaosobne

Počet príspevkov : 7
Registration date : 30.10.2007

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

default Re: Utok a postupne zlikvidovanie aliancie HUN-S

Odoslať pre hany za Po november 12, 2007 9:24 pm

jj treba zautocit bodlo by aj hlasovanie dat, len mne to nejde tak poprosim admina aby ho sem dal

hany

Počet príspevkov : 80
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gosty za Po november 12, 2007 9:25 pm

nie ze by som nechcel taku mensiu vojnu ale myslim si ze este nie sme tak zohrati aby sme si mohli dovolit ofenzivne tazenie proti takejto aliancii ako uz niekto spomenul, najprv sa treba rozcvicit na nejakych slabsich
skor by sa zislo zlikvidovat iba hraca Vinyo a nacasovat utoky aby prisli v rovnake casy (aj ked som sa vzdal funkcie koordinatora, toto mozem spravit) + poslat na niektorych ich clenov fake utoky na rovnaky cas aby si neposielali podpory kazdy sa totiz bude branit sam
pokial zautoci kazdy clen s 30 katapultami po 2 utoky, tak je na nule behom 2 dni

Gosty

Počet príspevkov : 34

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Jaosobne za Po november 12, 2007 9:29 pm

Gosty: Beriem Tvoj nazor ale je treba aby dostali poriadnu ranu pod pas ... na ostatnych by som dal fake utoky + par silnych normalnych a katy by som poslal cisto na toho Vinya. s tym ze ja mam teraz 60 katov k dispozicii a pouzivam ich velmi rad. ide o to ze tento vikend musia ist dole :O))) Odo mna je ten madar 4 hodiny len armada a ked katy tak 8 hodin co je dost a preto by som chcel vyzvat uplne vsetkych k akcii tento vikend

Jaosobne

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gosty za Po november 12, 2007 9:32 pm

Jaosobne: utok na alianciu nie je len hrr hrr treba to organizovat podelit nasynchronizovat a podobne a prave to este nemame nacivcene
osobne som toho nazoru ze zodpovednost za jedneho clena by nemala niest cela aliancia, samozrejme ak to u nich tak nefunguje, preto by som zniesol len hraca Vinyo

Gosty

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Jaosobne za Po november 12, 2007 9:39 pm

Gosty: ok tak zorganizuj utok na toho magora a na ostatnych nech ide aspon 5 fake utokov kludne o sile jedneho vojaka :O))) Ide o to ze im musim e ukazat kto je tu panom :O)) a neboj viem o com su hromadne utoky logistika a logicke myslenie mi nerobi problem :O))) Ide o to ci sa ukaze cela nasa aliancia alebo sa tu niekto vezie na nasom 2. mieste

Jaosobne

Návrat hore Goto down

Odoslať pre hany za Po november 12, 2007 9:40 pm

gosty preavdu pise, nemame este skill na to aby sme sundali celu ally, tiez som za ten nazor ze dat dole toho Vinyo a na ostatok ally poslat fake, ale aby to nebolo az take velmi okate ze kazdy ide na Vinyo tak poslat minimalne po 20-30 fake kazdy a to uz urcite nikto nikomu neposle podporu.

hany

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gosty za Po november 12, 2007 9:41 pm

no do organizacie sa akosi nehrniem kvoli dovodom ktore som napisal pri rezignacii len mozem pomoct pri nacasovani utokov

Gosty

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Jaosobne za Po november 12, 2007 9:46 pm

Okacko tak to nechajme na hromadne fake utoky a na totalnu likvidaciu vsetkych dedin toho Vinyho odo mna k nemu je to armadne 4 hodiny katy idu 8 hodin popracujem este na arene a tak by sa mal cas skratit :O))))

Jaosobne

Návrat hore Goto down

Odoslať pre hany za Po november 12, 2007 9:53 pm

Vinyo poslal fake na pido88 na dedinu WOTANSVOLK tusim si o nieco koleduje.
http://speed.travian.sk/berichte.php?id=4534597

hany

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Jaosobne za Po november 12, 2007 9:56 pm

Sprava pre vsetkych ked uz nezlikvidovat celu ali HUN-S ktora je docela vysoko podme zacat trenovat na ine aliancie a postupne sa zohravat tak aby sme mohli zacat trapit aj silnejsie ali... Teraz je ten cas kedy by sme mali zacat

Jaosobne

Návrat hore Goto down

Odoslať pre pido88 za Po november 12, 2007 10:26 pm

pido88

Počet príspevkov : 41

Návrat hore Goto down

Odoslať pre kotvos za Po november 12, 2007 10:40 pm

suhlasim s UPLNOU likvidaciou vinya, ostatnym treba fake,
pripadne mozme vycistit par aj tych, hlavne ak vieme ze su uz nasimi farmami
pido , pohlad na to co si poslal vyvolal spokojny usmev Smile) len tak dalej

poprosim admina aby dal hlasovat
ocakavam ze sa zapoji dostatocny pocet clenov aliancie, mozno nam to trosku napovie aj aktivite...

inak, co sa tyka tohoto hraca tak viem ze ho maju v zuboch aj ine aliancie (napr. moja byvala) a disponuju zaujimavou utocnou silou

neviem ci nam ide o to aby sme ho znicili sami, ale ak nie, tak par desiatok katov by nam urychlilo pracu Smile

kotvos

Počet príspevkov : 5
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať pre STEFAN77 za Po november 12, 2007 10:43 pm

Niekto nech si to zoberie na starosti naplanuje a potom nech kazdemu posle v poste ciel a cas kedy tam maju prist jednotky.

STEFAN77

Registration date : 02.11.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mekky za Po november 12, 2007 11:12 pm

zalozil som vam hlasovanie, dalej pokracujte tam. tento topic locknem.

mekky
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: