Undead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GW-R co vy nato.

+8
STEFAN77
Hey now now
Nepster
mima
Jaosobne
Tidlidam
Gosty
Dano
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

GW-R co vy nato. Empty GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 7:38 pm

ahojte chcem sa predovsetkym podakovat vsetkym ktory poslali podporu,ze ozaj je jej vela treba uznat,ze sa naozaj spravate ako ludi z spickovej aliancii,kedze mam v 4 dedinach ozaj peknu obrannu army.

ospravedlnujem sa mafovi,kedze po 20 fakoch som sa vysral na vec a siel som s kamosmi drtit mortal kombat 4ku,a akurat vtedy ten 1 utok nebol fakom.a zomrelo mu/ti tam tusim 700 osteparov.(zato prepac,ale ozaj v priebehu hry ti to velakrat vratim)

poprosim by som nevynasat informacie z tadial vid. gosty a spol.co su kamarati malehojezka(nieze by som si myslel ze tak urobite,ale ozaj neviem ci mozem 100 percentne vam verit,nic v zlom,ale tusim niektory jeho kamarati ste mi ani neposlali podporu)


no a preco tu pisem,chcem vediet vas nazor ci by ste sli do toho,a na tych hracov poslali utoky resp.utocili na nich a mohli by sme si podelait ich velmi pekne velke dedinky:D

tak napiste nazor na vec ci vam to je jedno,resp.ze by ste do toho sli,resp.nesli.

dakujem pekne.

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 7:41 pm

jedna sa o hracov
malyjezko

xavier55


aliancia sa prave premenovala a volaju sa uz ANGELS C

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Gosty Ut november 20, 2007 7:57 pm

dano ja nevynasam a ani neplanujem nepoznam ho ani osobne nestoji mi za to aby som vynasal
cudujes sa ze som neposlal podporu? ked som potreboval podporu ja poslali mi ju traja z toho jeden z chvosta aliancia poslal celu obranu no lutujem ale ty si medzi nimi nebol

Gosty

Počet príspevkov : 34
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 8:07 pm

jaaaj gosty prosimta...
ja som napriklad svoju army celu poslal jednemu hraocvi z nasej ali,a stratil som celu obrannu army,no a co.postavim si znovu,dnes(mojou vinou)som prisiel o zvysok utocnej army ktory som mal,ale ak ma niekto poziadal aby som zautocil tam ci tam tak som zautocil aj ked som mal straty milionove na armade(v prepocte na suroviny)

ty si tu podporu pytal neviem kedy davno,a nato sme si to predsa vyjasnili.
aspon som si myslel.
a dokonca tusim ty si organizoval jednu dpooru kde posielalo par hhracov podporu a ja som tam spolal celu army ak si pametas.(ci si uz zabudol?)

takze ak by sme to brali tak ze raz neviem kedy davno sa mi to tak stalo,tak to by sme mohli zrusit alianciu.mne poslalo podporu velmi vela ludi,a viacero poslalo fakt pekne palky,takze myslim,ze na to co sa stalo na zaciatku hry by si uz mohol aj zabudnut:)

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Gosty Ut november 20, 2007 8:16 pm

no podporu som pytal asi pred 3 dnami takze to je davno mas pravdu potom ma tvoj den asi viac ako 24 hodin

nie nezabudol som na to ako si poslal podporu mam to zaznacene neboj sa

Gosty

Počet príspevkov : 34
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 8:25 pm

a vies co gosty,seres ma fajne.

po a ziadnu spravu o podpore som od teba nedostal,po b.
ty si zaznacujes len to co je zle zrejme.

po c.nehcapem preco si stale taky skepticky.

po d. presne pred 3 dnami tusim som poslal podporu inemu hracovi o ktoru som prisiel.


a neviem kde si o tu podporu pytal.

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Gosty Ut november 20, 2007 8:27 pm

po a ja som spravu neposielal preposlal ju BaltazarSK
po b no nemyslim ze je zle ked posles celu obranu
po c skepticky? a v com?
po d to sa stava

Gosty

Počet príspevkov : 34
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 8:34 pm

po a.pozeral som postu taku spravu nemam(takze moze byt ze to nebolo pred 3ma dnami)avsak spravy si nemazem,a nemam ju vysvetlovalo by to iba ak by to bolo red 4 dnami a proste sa mi to uz stratilo koli velkemu poctu sprav.

po.b no vidis sam si enmyslis ze je to zle ked poslem celu obranu,a tak som urobil poslal som.

po c v com si skepticky?v nahlade na alianciu,uz sme sa o tom predsa bavili,ci aj na to si zabudol,lebo si to nezapisujes?

po d.vravim aj ja,ale preto ze som u neho prisiel o celu obranu neznamena ze nabude mu ju neposlem.

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Gosty Ut november 20, 2007 8:36 pm

po a,b,c,d vyzera to na flame tento topic je na riesenie inych veci takze ak si so mnou potrebujes nieco vybavit napis sukromne

Gosty

Počet príspevkov : 34
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 8:40 pm

jj bolo by dobre to tu cele zmazat lebo kkt z diskusie:D

mozte to niekto prosim urobit?diky:)

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Tidlidam Ut november 20, 2007 9:04 pm

no chlapci pokecali ste si pekne..Smile))))))))))
to sou ali GW-R sa mi tiez nepaci, ja som prisiel tiez asi o taku tisicku podpor, takze by sme asi mali pokukat, ze co a ako.. len dufam teraz ze na zaklade mojho prispevku nezacne zase niekto mimo ali cvirikat a donasat to tym na druhej strane..

Tidlidam

Počet príspevkov : 20
Registration date : 30.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Jaosobne Ut november 20, 2007 9:32 pm

Chlapci sere ma uz len pomyslenie ak niekto z Tejto ali vynasa informacie.. Ak to niekto robi a teraz neoznacujem nikoho tak sa prosim laskavo uvedom a prejdi do inej ali nech si ktokolvek !!!! Nestrpim tu ziadneho dvojiteho hraca... kazdy placete o podpory ja som teraz poslal cca 3500 falanxov Danovi a zily mi to netrha... A Gosty ak Ti vela ludi neposlalo podpory tak tu mozno vela ludi v ten den ani nebolo ja osobne som o tom sice vedel ale absolutne mi nevysiel cas. a ako vidis podpora mi nerobi problem kedze teraz pustam 3500 falanxov level 3 do utoku proti zmrdom co utoci na nasho hraca. Stante sa vsetci jednotnymi a bude sa nam lepsie hrat :O)))) Budme stale prvou a nicivou alianciou.

Jaosobne

Počet príspevkov : 7
Registration date : 30.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre mima Ut november 20, 2007 9:38 pm

No ja som mala s jezom(ja ho tak volám), zo začiatku koooopec problémov,keď som začínala hrať,....teraz keď som veľká :-),som ho minule , hneď ako som prestúpila sem, chcela zlikvidovať,...ale toľko mi vypisoval, až som mu sľubila, že nebudem útočiť,.....ale dnes som mu už napísala,...že vzhľadom k tomu že útočí na nišich hráčov, dohodu ruším......takže ja som za...a je pri mne aj celkom blízko

PS. Písal že ste mali niečo medzi sebov.......tedaDano a jezo....nejaká nefér hra,....

mima

Počet príspevkov : 3
Registration date : 18.11.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Nepster Ut november 20, 2007 9:38 pm

JJ aj ja som tam poslal par desiatok vojacikov je to v pohode DAno mi tiez par krat pomohol a myslim ze tie straty nikoho nezabiju... A co sa tyka tych debov co hraju na 2 strany thak nech sa spamataju aky z toho maju uzitok...
Nepster
Nepster

Počet príspevkov : 28
Location : Banská Bystrica
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Hey now now Ut november 20, 2007 9:45 pm

Já nevím jak vy ale já zprávu od gostyho dostal a hned sem své jednotky odeslal.
Hey now now
Hey now now

Počet príspevkov : 23
Registration date : 11.11.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Nepster Ut november 20, 2007 9:48 pm

Hey now now napísal:Já nevím jak vy ale já zprávu od gostyho dostal a hned sem své jednotky odeslal.

Hmm z teba by bol dobry basnik Very Happy:D:D
Nepster
Nepster

Počet príspevkov : 28
Location : Banská Bystrica
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Tidlidam Ut november 20, 2007 9:50 pm

ludia a este nieco.. ak ma niekto problem, poobzerajte sa najprv po svojom okoli, kto je u vas na blizku, a poproste o pomoc najprv jeho, a aby sa predislo donasaniu veci von z ali, tak na forum piste take spravy, ktore proti vam nikto nemoze obratit..

Tidlidam

Počet príspevkov : 20
Registration date : 30.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 9:51 pm

jj ano je uz viem o co sa jednalo,gosty napisal spravne.moja chyba,ale uz som to nemal v poste teraz.
moja podpora bol niekde inde,johny moze potvrdit,ze?Very Happy

a co sa tika malehojezka aj ja som ho nechal davnejsie lebo mi napisalo snad 5-10 ludi z nasej aliancie aby som ho nechal.

no uz ho nenecham ked znovu nejhaku tu army postavim:)

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Gosty Ut november 20, 2007 10:01 pm

Nepster preco myslis? Hey now now ma teda prekvapil poslal mi slusnu obranu a to som s nim predtym nenapisal ani slovko

k tomu spehovi: dlho sa to aj tak nebude skryvat a raz to prepukne kto to bol

Gosty

Počet príspevkov : 34
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre STEFAN77 Ut november 20, 2007 10:13 pm

Kludne pojdem do akcie proti malemujezkovi. Mam ho celkom blizko. Bol som s nim na zaciatku v jednej ally a vychadzali sme spolu dobre, a bol som jednym z tych co Danovi pisali aby ho setril, keby som bol vedel ako sa zachova tak by som to nikdy neurobil.

STEFAN77

Počet príspevkov : 7
Registration date : 02.11.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 10:18 pm

bolo to tak ze ja som zautocil na neho ako prvy ..
ono by to dopadlo dobre keby som par dni dozadu neprisiel o celu army,nemusel som vas tu dnes otravovat,
a mohol som si to pekne riesit sam:)
dufam aspon ze na nikoho kto mi poslal podporu vecsiu cast svojej obrannej army v noci nikto nezautoci to by ma ozaj mrzelo.

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre hany Ut november 20, 2007 10:33 pm

ta sak mozme zautocit, ja by som dal jednoho dole co poblizku mna, resp mam ich tu jak nasrato Twisted Evil

hany

Počet príspevkov : 80
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Dano Ut november 20, 2007 10:37 pm

tak zautocme:)
ja este aj s tymi par vojaciki co mam farmim tych co su ned vedla mna:)

Dano

Počet príspevkov : 17
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Hey now now Ut november 20, 2007 11:17 pm

Já se omlouvám ale já žádám o malé uvolnění asi den dva z útoků.Podporu rád poskytnu ale útočnou ármy teď zvtěšuju protože jdu do přebrání vesnice hráči který nemá zrovna pár vojáčků takže jen postavím ármy, přeberu mu to a můžu zase s vámy podnikat.
Hey now now
Hey now now

Počet príspevkov : 23
Registration date : 11.11.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre mafo Ut november 20, 2007 11:21 pm

Dano tomu pridaj ze som s tebou v tom napis mi osobne spravu a sa dohodneme Smile

mafo

Počet príspevkov : 21
Registration date : 02.11.2007

Návrat hore Goto down

GW-R co vy nato. Empty Re: GW-R co vy nato.

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.