Undead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNDEAD vs LIGHT

+6
88goldberg18
Finta
Puni
3PtYch
ivanko696
Hey now now
10 posters

Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Scarletk St november 21, 2007 1:44 am

Cafte UNDEADI

Uz je to nejaku dobu co bola prva vojna medzi UNDEADSE a alianciou TWILIGHT . Tentokrat sa super pripravuje dokladnejsie a cche zapojit aj svoje sesterske aliancie a spojenecke aliancie DYCON , Evolight , NightElf , SP33D , -=SS=- , Monlight , ^FREEDOM , Sunlight. Co uz je clekom slusna porcia .

Zatial je vsetko vo fazi pripravy . Zistujem hlavne moznosti nasich sesterskych aliancii a hlavne ochotu na pripadnu spolupracu v pripade vojny .

Z viacerych zdrojov a vyjadreni hracov ...light je jasne ze sa pripravuju na vacsiu akciu proti nam. Mobilizuju amrady do dedin ktore povedu utok na nasich clenov.

Momentlane je hlavnym cielom nas hrac STELKA ktory ziskal informacie od clena ...light ali o tom ze dnes na neho mali ist velke utoky. Napratali sme ho podporami a utoky to vzdali. Momentalne dostal ponuku na DOn od hracov ktory na neho mali utocit

Dopis pre stelka:
Vieme sa dohodnúť o neútočení, ty na mňa a členov našich 4 aliancií a za to na výmenu od nás ustavičné neoslabovanie a existenciu Tvojich dedín na tomto serveri? Povedz iba ano alebo nie. Ano bude znamenať že ja sa pokúsim zvrátiť kombinované útoky na Teba ktorým skôr alebo neskôr budeš čeliť ak ano nepovieš, myslím že netreba popisovať čo to pre rozvoj Tvojich dedín bude znamenať a Nie bude znamenať sústavné oslabovanie aź zničenie všetkých Tvojich dedín spústov silných hráčov pred týmto Ťa neubráni nik.
Obaja vieme že tak obrovské armády ktoré by boli schopné úbrániť v podpore sa živiť donekonečna nedáju, zvlášť keď ty nemáš MC. Apropo MC, ...chcel som uzavrieť účet a možno to aj urobím (kôli nedostatku času) no rozhodol som sa i keby som mal hlavnú dedinu zničenú na nulu, MC si ponechám. Je to na Tebe ako sa rozhodneš ale ak nebudeš súhlasiť, na prosperitu a rast môžeš zabudnúť. Toto nieje vyhrážanie ale návrh. Prezradím Ti dve veci, svojho špeha už použiť nebudeš môcť a veľmi veľa hráčov si si pohneval, ja len jedného. Ozvi sa. Enjoy..

Zatial natahujem rokovania a pripravujeme sa.


Od dnesneho dna maju clenovia plan na obranne jednotky a celkovu pripravu na vojnu.

Od nasich sesterskych aliancii by sme potrebovali prislub utokov na okrajovych hracov .... light v nasom sektore a na hracov ....light v sektoroch nasich sesterskych aliancii.

Bol by to vlastne preventivny utok na potlacenie pripadnych agresorov a na oznamenie ze UNDEAD TU JE A BUDE BOJOVAT SPOLU


Naposledy upravil dňa St november 21, 2007 9:50 pm, celkom upravené 1 krát.

Scarletk
Anonymný


Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Hey now now St november 21, 2007 9:28 am

JJ¨.Na mé jednotky a spolupráci se můžete spolehnout.
Hey now now
Hey now now

Počet príspevkov : 23
Registration date : 11.11.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre ivanko696 St november 21, 2007 11:08 am

niekdote ali co vpisal v sesterskych ali ...mame aj na NW a u nas neni problem treba povedat vedeniu a postarame sa o to

ivanko696

Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.11.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Caesar.S St november 21, 2007 3:40 pm

len tak pomimo... co je vlaste zac ta ally dycon? je to byvala elite? nevie o tom niekto nieco?

Caesar.S
Anonymný


Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre hugo St november 21, 2007 4:33 pm

No, bude to husté. Už sa teším.
Teraz sa snažím upgradovať army off/deff.
Dúfam, že sa naše sesterské ally zapoja. Laughing

hugo
Anonymný


Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre 3PtYch St november 21, 2007 7:33 pm

makame na armade cela ally ludia, nebojte sa budeme ready Laughing
3PtYch
3PtYch

Počet príspevkov : 126
Age : 33
Location : styri faktorial
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre STELKA Št november 22, 2007 5:10 pm

ta ally FREEDOM uz nema spojenectvo s light je to tam nejake divne, lebo mi teraz pisal jeden chlapik ze mali s nimi spojenectvo ked boli twilight, oni boli monlight a ze sefko to premenoval a tym padom zacali light-1 na nich utocit. Neviem co je na tom pravda ale ty co boli v monlight masovo poprestupovali k sunlight, a so sunlight maju spojenectvo a light-3, a oni ostali FREEDOM. Chcu od nas nejaku spolupracu ale neviem ci je to dôverne alebo to len tak podstrcili. Je to nejake divne tam.

STELKA
Anonymný


Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Scarletk Št november 22, 2007 5:47 pm

Je tam chaos nechajte ich napokoji nech si to vyriesia navzajom medzi sebou . Momentalne nas to nema preco trapit nech si LIHHT spravi poriadok u seba .

Psiala som z HARVI02 cih diplomatom v LIGHT1 a reorganziacia by mala skoncit co najskor a bude snad jasno kto je kto a kma patri . Upozornila som ho ze je ich vela a ze takto sa hrat neda ked kazdy bdue LIGHT alia to zu sme tu raz mali z GW a ako to dopadlo ze ano takz e oni si to doriesia a potom sa uvidi Zatial neni nutne utocit na nikoho zLIGHT pokial to neni zu zavedena farma

Scarletk
Anonymný


Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Puni St december 05, 2007 10:58 am

Jeden kamos co je u LIGHT mi vcera pisal na ICQ ze LIGHT zbroji jako o zivot proti nam ......neviem ci je to pravda ale pre kazdy pripad to treba pozistovat a podla toho sa aj zariadit ....
Puni
Puni

Počet príspevkov : 5
Location : DCA-Dubnica and Vahom Diera mimo sveta ....Medzi Stolickou a monitorm
Registration date : 30.11.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Finta St december 05, 2007 11:22 am

Ja som vcera dostal info z Light-3, ze sa nieco chysta....musime sa dobre pripravit!
Finta
Finta

Počet príspevkov : 31
Registration date : 29.11.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre 88goldberg18 St december 05, 2007 12:06 pm

UZ SA TESIM
88goldberg18
88goldberg18

Počet príspevkov : 11
Age : 47
Location : KOSICE
Registration date : 02.12.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre CallMeBastard St december 05, 2007 7:04 pm

stačí když každej vlítne na toho koho má nejblíž a je po problému stačí zautočit v noci kdy to nebudou čekat a zničit jim utočnou army a pak budou nahraní king
CallMeBastard
CallMeBastard

Počet príspevkov : 63
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Scarletk St december 05, 2007 7:12 pm

kolka mudrost SmileSmileSmile

Scarletk
Anonymný


Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Wing So december 08, 2007 11:31 am

Finta napísal:Ja som vcera dostal info z Light-3, ze sa nieco chysta....musime sa dobre pripravit!
Na mna zautocil vcera Hromburac z Light 1,chcel mi prebrat dedinu ale je to supakk ale potom sa k nemu pridal lord of dark a prebral mi jednu... Evil or Very Mad

Wing

Počet príspevkov : 13
Registration date : 02.12.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre hany So december 08, 2007 12:21 pm


hany

Počet príspevkov : 80
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre JAN1 Pi december 14, 2007 6:36 pm

seru vsetci....rozoberam dolcevitu z light-1...a poslal na mna utok cvrcko je to pre mn prilis daleko na neho utocit takze pokial
by tam bol na blysku tak by ho mohol precistit nech nebude drzi...pokial tuto spravu niekto precital a moznost poslat hromadnu spravu tak nech ju posle vsetkym v ali...diky moc Smile

JAN1

Počet príspevkov : 4
Registration date : 13.11.2007

Návrat hore Goto down

UNDEAD  vs  LIGHT Empty Re: UNDEAD vs LIGHT

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.