Undead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hraci s niskou pop

5 posters

Goto down

Hraci s niskou pop Empty Hraci s niskou pop

Odoslať pre mys Pi november 30, 2007 12:04 am

neviem ali myslim si ze by sme mali naberat hracov s vacsou pop lebo teraz mame hracov ktori maju nizku pop a to nam znizuje ali priemr a to nie je dobre

mys
Anonymný


Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre maxxdead Pi november 30, 2007 1:10 am

mys napísal:neviem ali myslim si ze by sme mali naberat hracov s vacsou pop lebo teraz mame hracov ktori maju nizku pop a to nam znizuje ali priemr a to nie je dobre

Nie je to dobre? Preco? Lebo nie sme papierovo najlepsi? Ranking nie je podstatny.... mozes byt prvy, mat pop 50000 a 60 dedin... ked nemas armadu a vela obilia... si nula!!! Radsej zoberiem niekoho kto ma cim robit farmy a rast ako niekoho koho to uz aj tak velmi nebavy, pretoze ked mas 10 dedin musis sa obracat ovela viac ako ked mas 3...

maxxdead
Anonymný


Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre hugo Pi november 30, 2007 1:15 am

maxxdeadline napísal:
mys napísal:neviem ali myslim si ze by sme mali naberat hracov s vacsou pop lebo teraz mame hracov ktori maju nizku pop a to nam znizuje ali priemr a to nie je dobre

Nie je to dobre? Preco? Lebo nie sme papierovo najlepsi? Ranking nie je podstatny.... mozes byt prvy, mat pop 50000 a 60 dedin... ked nemas armadu a vela obilia... si nula!!! Radsej zoberiem niekoho kto ma cim robit farmy a rast ako niekoho koho to uz aj tak velmi nebavy, pretoze ked mas 10 dedin musis sa obracat ovela viac ako ked mas 3...
tak tak

hugo
Anonymný


Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre th14 Ne december 02, 2007 8:09 pm

maxxdeadline napísal:
mys napísal:neviem ali myslim si ze by sme mali naberat hracov s vacsou pop lebo teraz mame hracov ktori maju nizku pop a to nam znizuje ali priemr a to nie je dobre

Nie je to dobre? Preco? Lebo nie sme papierovo najlepsi? Ranking nie je podstatny.... mozes byt prvy, mat pop 50000 a 60 dedin... ked nemas armadu a vela obilia... si nula!!! Radsej zoberiem niekoho kto ma cim robit farmy a rast ako niekoho koho to uz aj tak velmi nebavy, pretoze ked mas 10 dedin musis sa obracat ovela viac ako ked mas 3...


jj pravda ale zase čím výš v ranku tím víc uchazečů o přijetí většiná hráčů si nevibírá podle např. off ranků ale podle umístění aliance v žebříčku

th14

Počet príspevkov : 8
Registration date : 12.11.2007

Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre Orochimaru Ne december 02, 2007 9:32 pm

No to su vacsinou taky co maju 50000 pop a 60 dedin, spravny hrac si vybera podla clenov ally (kvalita, off, def)
Orochimaru
Orochimaru

Počet príspevkov : 34
Registration date : 28.11.2007

Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre marcel3x Po december 03, 2007 11:11 am

50000 pop a 60 dedin? Taki hraci tu este dlho nebudu.

marcel3x

Počet príspevkov : 67
Location : Bratislava
Registration date : 28.11.2007

Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre wesben So december 08, 2007 7:18 pm

napr, ja som hral na 1 servery a mal som cez 20 dedín, v rabríčku som bol 14 a začali na mna útoky, ako zozačiatku dostávali ale nakoniec ma rozbili ludia, ktorý bol na 300 mieste a tak.... vždy nezáleží len na popke, no kebyže ali nemala v piči tak by som sa aj ubránil Smile
wesben
wesben

Počet príspevkov : 27
Registration date : 03.12.2007

http://www.pbcs.sk

Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre Jurwick So december 08, 2007 7:30 pm

neni podstatna popka ale armada...

Jurwick

Počet príspevkov : 10
Age : 31
Location : Stará Turá
Registration date : 02.12.2007

Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre marcel3x Ne december 09, 2007 1:28 am

Presne tak. Dokonca v pripade ze chce na teba niekto zautocit tak nizka populacia pomaha :-) Lahko ta potom totiz utocnik podceni a posle menej vojakov. Ak mas aj v malych dedinach kopec obrannych jednotiek a spehov, takmer urcite sa kazdy o ne rozbije.

marcel3x

Počet príspevkov : 67
Location : Bratislava
Registration date : 28.11.2007

Návrat hore Goto down

Hraci s niskou pop Empty Re: Hraci s niskou pop

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.