moje zhodnotenie

Goto down

default moje zhodnotenie

Odoslať pre andurit za So december 08, 2007 9:38 am

zdravim vsetkych clenov nasej ally!!!

mozno ste si ani neuvedomili,ale od startu speedu uz ubehlo 8 tyzdnov, cize mame za sebou uz pomaly tretinu hry!!!!
Takze idem pripajat vlasne zhodnotenia.
PLUSY: 1. mala fluktuacia hracov.
2. relativne male problemy s okolim.
MINUSY: 1. asi piati nasi hraci zrusili ucty alebo im zacali obsadzovat dediny a tito hraci malo kominukovali a neziadali pre seba podporu vo
vecsine pripadov
2. SLABA KOMUNIKACIA a zapajanie sa do fora
3. prakticky rozpad dvoch nasich casti UNDEADov (toto ale nebolo v nasej moci riesit)

NAVRHY: 1. treba zacat vo vecsej miere zamienat jednotky medzi rimanmi a germanmi: pretorian/ostepar (pre galov: je to na nich ako sa
rozhodnu, ci chcu alebo nechcu pretosov)
2. ODPORUCAM aby si konecne postupne dal kazdy hlavnu dedinu do MC( tu armadu z MC pouzivat s rozumom, lebo ju treba aj
na NATAROV a take tri mesiace a to riadne velku!!!), a este pri MC treba mat co najviac obilia v troch oazach najlepsie
aspon +100% dokopy(idealny stav je +150% ale to uz asi nenajdete v normalnej polohe)
3. pre hracov z prvej tretiny nasej ally: uvazujte aj nad druhym MC v ktorom by sa v buducnosti mohli v pokladnici uschovat
dobite plany od natarov na stavbu divu sveta.
4. preberanim cudzich dedin zvysujete/ zrychlujete svoj rozvoj co do poctu populacie/ekonomiky/kulturnych bodov a oslabujete
nepriatela
PS: pre tych co pochybuju o nutnosti aby bola hlavna dedina MC uvadzam, ze v mojom MC je produkcia obilia za hodinu 105581
andurit

Počet príspevkov : 82
Registration date : 25.10.2007

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

default Re: moje zhodnotenie

Odoslať pre mafo za So december 08, 2007 5:46 pm

Hmmm pekne od teba andurit ako si to napisal lenze ja uz nemam nikde blizko pri sebe mc a tak sa musim snazit prebrat od niekoho mc jedine ake MC mam tak to 3 3 3 9 a neviem ci to bude postacovat Smile

mafo

Počet príspevkov : 21
Registration date : 02.11.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať pre natt za So december 08, 2007 6:17 pm

no ja som videl u znameho tu na speede ako mal v mc 30000 + obilia za hodinu a to nebola hlavna dedina. ale ako hovri uz je v minuse bude to musiet preklopit. Ale on hovrilze vyuzival 12ky obila v hlavnej dedine na podporu svojej sekudarnej army.

natt

Počet príspevkov : 16
Registration date : 17.11.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať pre CallMeBastard za So december 08, 2007 6:18 pm

vypadáto že všechny podmínky splnuji a mam i ty dva mc Smile a kdo nemá mc tak at ho někumu přebere v tom není žadnej problem většinou king
CallMeBastard

Počet príspevkov : 63
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

Povolenie tohoto fóra: