Undead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

maxxdeadline

Goto down

maxxdeadline Empty maxxdeadline

Odoslať pre maxxdead Št november 29, 2007 9:41 pm

No... nechcem nikoho urazit alebo tak ale toto pravidlo respektovat nebudem. Svoj ucet hram sam a tak to ostane.. ked sa niekto bude chciet pozriet, nemam nic proti... ale zastupcov si vyberiem ked to budem potrebovat... lamy to nebudu a - ostanu utajeny. sunny

maxxdead
Anonymný


Návrat hore Goto down

maxxdeadline Empty Re: maxxdeadline

Odoslať pre Scarletk Št november 29, 2007 9:58 pm

maxxdeadline napísal:No... nechcem nikoho urazit alebo tak ale toto pravidlo respektovat nebudem. Svoj ucet hram sam a tak to ostane.. ked sa niekto bude chciet pozriet, nemam nic proti... ale zastupcov si vyberiem ked to budem potrebovat... lamy to nebudu a - ostanu utajeny. sunny

max je v pravidlach an co to je . tito zastupcovia nie su na to aby nieco stavali ale aby bol pristup na ucet ked tu nahodov nebudes a napadnu ta

tak si tma hod manzelku a ona teba a mas pokoj

Scarletk
Anonymný


Návrat hore Goto down

maxxdeadline Empty Re: maxxdeadline

Odoslať pre maxxdead Pi november 30, 2007 3:13 pm

Mam dat svoj ucet do ruk mojej zene????????????? Razz ok.. Lee-Loo pirat

maxxdead
Anonymný


Návrat hore Goto down

maxxdeadline Empty Re: maxxdeadline

Odoslať pre Scarletk Pi november 30, 2007 3:21 pm

maxxdeadline napísal:Mam dat svoj ucet do ruk mojej zene????????????? Razz ok.. Lee-Loo pirat

Samzorejme len pokial tam nemas milostnu korespodenciu z nejakou slecnou . Nechem aby ste sa kvoli tvojim travian zaletom rozchadzali . SmileSmile

Scarletk
Anonymný


Návrat hore Goto down

maxxdeadline Empty Re: maxxdeadline

Odoslať pre hugo Pi november 30, 2007 4:09 pm

Scarletka napísal:
maxxdeadline napísal:Mam dat svoj ucet do ruk mojej zene????????????? Razz ok.. Lee-Loo pirat

Samzorejme len pokial tam nemas milostnu korespodenciu z nejakou slecnou . Nechem aby ste sa kvoli tvojim travian zaletom rozchadzali . SmileSmile
Very Happy

hugo
Anonymný


Návrat hore Goto down

maxxdeadline Empty Re: maxxdeadline

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.