Undead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAozaj je treba toľko Undeadov

+18
DieHotenToten
CallMeBastard
T3RMIX
boby
magua
m1_lan
ion
jaros100
RAZeRKoo
solko
mobydick
jony1113
gOt.
Orochimaru - admin
3PtYch
Nepster
hany
Ghergy
22 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre mobydick St október 31, 2007 12:17 pm

no podla mna by uplne stacili 4 aliancie Undead.

mobydick

Počet príspevkov : 2
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre solko St október 31, 2007 12:18 pm

tomixon ma asi pravdu.. mali by sme spravit na kazdu svetovu stranu dve aliancie jedna bi bola hlavna tam by boli najlepsi hraci a druhy bi bola taka skusobna aliancia pre hracouu ak by sa ukazalo ze su dobry, aktivni tak by sme ich preradili do hlavnej ali.. .. Cool
solko
solko

Počet príspevkov : 37
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Homki St október 31, 2007 12:19 pm

mne to je jedno, ale tak styri stacia bohate.... nejak to vyrieste najdite problem a vyrieste, ne diskutovat o tom tri dni a na stvrty sa nieco zacne robit.... nic v zlom chalani, nerobite nic zle, len nekecajte o tom na fore, ale konajte... ale fakt to myslim v dobrom....

Homki
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre RAZeRKoo St október 31, 2007 12:22 pm

mno podla mna by sa mali dve aly zrusit ved 6s UNDEAD heh
RAZeRKoo
RAZeRKoo

Počet príspevkov : 14
Location : Monaco
Registration date : 25.10.2007

http://www.undzwei.sk

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre jaros100 St október 31, 2007 12:23 pm

som za 4 undead-y a to podla pozicie na mape ... tot moj nazor

jaros100

Počet príspevkov : 10
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre ion St október 31, 2007 12:29 pm

4 su dobre, ale vobec by nevadilo, keby sme mali kazda ali podalianciu... nejaku cakaren kde budeme podla zasluh presuvat hracov hore dole...

ion

Počet príspevkov : 4
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre lord nim St október 31, 2007 12:41 pm

1600 by mohlo byt hracov lebo 800x800. ak by sme si nekradli farmy ke by kazdy zaberal 50 dedin a mal ich na rozlohe 10 dedin na rozlohe 40x40

kalkulacka. takze je zle aj 10 hracov undead na mptavom uzemi ale kludne nas moze byt 1600 ak sa rovnomerne rozlozime

< robim mudreho :DDD >

lord nim
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre m1_lan St október 31, 2007 1:10 pm

Ziadne dalsie ally netreba robyt,

m1_lan

Počet príspevkov : 35
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Ghergy St október 31, 2007 2:20 pm

gOt. napísal:hmm tak to je fakt zaujimave...ako moze nejaka aliancia ktora vlastne nie je s nami niest nase meno?? UndeadNW ??

tu je problemik s vodcom tej ali...je to dment a on ten nazov nikdy nezmeni!!!!!!!proste je zaskatulkovany s heslom: JA JA JA!!! Twisted Evil


Naposledy upravil dňa St október 31, 2007 2:21 pm, celkom upravené 1 krát.
Ghergy
Ghergy

Počet príspevkov : 63
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Slayer St október 31, 2007 2:21 pm

Podla mna aj tak čim nas je viac tym lepšie....

Slayer
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre lord nim St október 31, 2007 2:23 pm

vet aj ja zastavam ten nazor isty nazor ja vravim ze by sme za zmestilií

lord nim
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Ghergy St október 31, 2007 2:27 pm

iste je dobre, ked nas bude, co najviac!!!len aby sme pod svojimi kridlami neschovavali aj neschopne farmicky Twisted Evil
Ghergy
Ghergy

Počet príspevkov : 63
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Nepster St október 31, 2007 2:30 pm

4 silne Undeady a 1 spolocna akademia kde by boli horsi hraci, z ktorych najlepsi by sli do silneho Undeadu ktory sa nachadza v ich suradniciach a najhorsi z toho silneho Undeadu by sli do akademie...
Nepster
Nepster

Počet príspevkov : 28
Location : Banská Bystrica
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Ghergy St október 31, 2007 2:34 pm

Nepster napísal:4 silne Undeady a 1 spolocna akademia kde by boli horsi hraci, z ktorych najlepsi by sli do silneho Undeadu ktory sa nachadza v ich suradniciach a najhorsi z toho silneho Undeadu by sli do akademie...


suhlasim:)
afro
Ghergy
Ghergy

Počet príspevkov : 63
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre lietadlo St október 31, 2007 2:36 pm

Nepster napísal:4 silne Undeady a 1 spolocna akademia kde by boli horsi hraci, z ktorych najlepsi by sli do silneho Undeadu ktory sa nachadza v ich suradniciach a najhorsi z toho silneho Undeadu by sli do akademie...

Aj ja zatiaľ

lietadlo
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre JoseP St október 31, 2007 2:41 pm

Tak asi takto... mapa je dost velka a pokud by melo byt i vice jak 4 odnoze undead mohlo by byt ale je otazka jestli je tu tolik schopnych hracu - pokud ano nic proti tomu. Ale zase se nesmi zapominat ze cim vic lidi tim vetsi pravdepodobnost zradce a vynasece. Proto - nove lidi ano ale tvrdsi podminky...

JoseP
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre magua St október 31, 2007 3:16 pm

myslim ze 4 zatial stacia ... ta spolocna akademia ale tiez nie je zly napad .... neskor ak sa najde dostatok schopnych hracov mozeme koly divu zalozit dalsie odnoze ... momentalne je to vsak zbytocne
magua
magua

Počet príspevkov : 5
Age : 40
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre lord nim St október 31, 2007 3:22 pm

praveze teraz este neni taky rozdiel madzi hráčmi hráč čo má 200 pop moze znicit aj hraca co ma 700 ak ten co ma 200 posle 20 jazdy na 1000 palek. takze teraz vela spojencov a nesqor by sme sa mali odpojiť.


takze zatial je to tazke rozlisit good hráčaq a losera. myslim že čas vyrieši niektore problémi

lord nim
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre peed St október 31, 2007 4:08 pm

4+akademia

peed
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre solko St október 31, 2007 4:08 pm

Nepster napísal:4 silne Undeady a 1 spolocna akademia kde by boli horsi hraci, z ktorych najlepsi by sli do silneho Undeadu ktory sa nachadza v ich suradniciach a najhorsi z toho silneho Undeadu by sli do akademie...

aj ja suhlasimmm..Smile
solko
solko

Počet príspevkov : 37
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre hany St október 31, 2007 5:15 pm

Lord Dolfo mi uz odpisal, takze si mozete precitat, jeho nazor. jeho odpoved som doplnil medzi odpovede ostatnych imperatorov, kvoli priehladnosti

hany

Počet príspevkov : 80
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre boby St október 31, 2007 5:34 pm

4 základné aly su akurát, plus akadémia

boby

Počet príspevkov : 2
Registration date : 30.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre T3RMIX St október 31, 2007 5:40 pm

suhlasim s lordom dolfom.
na serveri hra 20 000 ludi
napr u nas v Undead^^ je aj posledny v top 500
nevadi ze je viac ludi . proste uvidi sa jak kto bude dalej makat .co spravi pre ally. jak sa ukaze vo vojnach
a nejaky ten potreh s prveho ceskeho speedu :
ally immortal a sparta boli naj a kazda mala asi 10 frakcii a neviem co vsetko este
po polke hry sa to zacalo lamat a oddelovat a neviem co vsetko este a ostalo ankoniec iba jadro s kazdej ally .....hlavna + nejaka ta silna frackia .
a dalej aj slabsi hrac moze byt neskor dobry. napr taky Remus ktory skoncil o fuz druhy za Cibim . Remus bol 5 policok odo mna. uz od zaciatku sme spolupracovali a komunikovali . do 2000 pop sme boli zarovno a boli sme okolo 500 miesta. potom ja som prestal hrat an cas a on zacal fakt ze makat . dotiahol to na 2 miesto zo 60 dedinami. army taku ze len defenzivnu mal asi 50 000 pretorianov .
cize nehajme to an cas a ono sa same ukaze.
T3RMIX
T3RMIX

Počet príspevkov : 144
Registration date : 26.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre CallMeBastard St október 31, 2007 6:35 pm

mělo by se to nějak omezit jen na 4 undead a žádné jiné ani sesterské bych nedělal. a kdo si dá název undead ali tak ty bych zničil
CallMeBastard
CallMeBastard

Počet príspevkov : 63
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre lord nim St október 31, 2007 6:51 pm

mam novu myslienku: 4 zakladne undead . ak by xela daka ina undead musela by podať navrh so soznamom 20 ludi s priemerom 150 percent z priemeru UNDEAD < priemer NE SW NW SE> a hocikdo by mal možnosť povedať. Tento hrač mi kradne farmy bud ja alebo on. co myslíte?

lord nim
Anonymný


Návrat hore Goto down

NAozaj je treba toľko Undeadov - Stránka 2 Empty Re: NAozaj je treba toľko Undeadov

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.