Undead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obrana pro mě ANUBIS...

5 posters

Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre ANUBIS... Po október 29, 2007 2:02 am

jdou na mě katy čas příchodu ...3.39.52......na vesnici smrtící ůdolí..........
sýpka 17900 a prázdná
produkce obilí 1100 na hodinu
obraná zeď 6...
já nemám doma nic před chvilkou na mě šla loupež a musel sem všechno poslat do druhý vesnice to samý s pár vojákama co jsem měl tak nemám ani army ani obilí kdo mi pomůže tak pošlete i obilí nejsem na travianu nováček tak vim že pomoct budeme časem potřebovat všichni díky všem kdo mi něco pošlou.............


Naposledy upravil dňa Po október 29, 2007 2:20 am, celkom upravené 2 krát.

ANUBIS...

Počet príspevkov : 26
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre StEvE82 Po október 29, 2007 2:06 am

kto ide na teba a prepokladane mnozstvo jednotiek by bolo este udat a nalaka hracov aby posielali podporu, ked mas vyssiu uroven palisady, hradby....

StEvE82

Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre ANUBIS... Po október 29, 2007 2:09 am

nevim kolik posílá vojáků ale loupež sem šla 26 minut a tento ůtok jde 3 hodiny a 42 minut tak jdou katy a posílá to hráč ...vinyo... z aliance HUN-S........tu obranou zeď ještě vylepšim tak o dvě ůrovně.............

ANUBIS...

Počet príspevkov : 26
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre Anonymn? Po október 29, 2007 2:24 am

poslal som aspon to malo co mam. Pomoct mozem hlavne s obilim.

Anonymn?
Anonymný


Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre ANUBIS... Po október 29, 2007 5:42 am

takhle to dopadlo..........na to že šel tak dlouho tak mě překvapil že neposlal ty katy omlouvám se všem že přišli o jednotky budu se snažit vynahradit ztráty..........

http://travilog.org.ua/sk/2497897/566f07f8808cdd3cebbd80f8e56e69e6

ANUBIS...

Počet príspevkov : 26
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre JoseP Po október 29, 2007 10:39 am

ANUBIS... napísal:takhle to dopadlo..........na to že šel tak dlouho tak mě překvapil že neposlal ty katy omlouvám se všem že přišli o jednotky budu se snažit vynahradit ztráty..........

http://travilog.org.ua/sk/2497897/566f07f8808cdd3cebbd80f8e56e69e6


Tak takhle by to moc neslo... zkapalo mi tam na 150 koniku a 150 osteparu... je nutna lepsi spoluprace jinak nema cenu vysilat podpory kdyz poslou 2 - 3 lide!!

JoseP
Anonymný


Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre hany Po október 29, 2007 8:33 pm

JoseP napísal:
ANUBIS... napísal:takhle to dopadlo..........na to že šel tak dlouho tak mě překvapil že neposlal ty katy omlouvám se všem že přišli o jednotky budu se snažit vynahradit ztráty..........

http://travilog.org.ua/sk/2497897/566f07f8808cdd3cebbd80f8e56e69e6


Tak takhle by to moc neslo... zkapalo mi tam na 150 koniku a 150 osteparu... je nutna lepsi spoluprace jinak nema cenu vysilat podpory kdyz poslou 2 - 3 lide!!

zda sa mi ze kazdy moze posielat hromadne spravy, tak obrany by sa mali riesit touto cestou a mne cez forum, hlavne ked na organizaciu su necele 3 hodiny

hany

Počet príspevkov : 80
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre Anonymn? Po október 29, 2007 10:42 pm

No ja to vidim takto...
Prva vec, ze anubis si zle pozrel cas prichodu, myslel si ze idu katy, ale pri tom isli len impovia (comu sa dalo jednoducho uhnut a nabuduce zorganizovat lepsiu podporu). Co je ale v tomto pripade dost zasadna vec, snad toto prinieslo aspon poucenie...
Druha vec, ze ked uz clovek odosle hromadnu spravu, mal by kontrolovat aj to, cca. kedy si tu spravu clovek precita (ak sa jedna o maly casovy usek,kontrolovat sa to jednoducho da) ... A hlavne zareagovat by mal okamzite kazdy, s cim moze/nemoze prispiet... A kazdeho ignoranta, by sme mali riesit vsetci spolocne, ci je nam taky clovek na nieco dobry...
Ja som tam prisiel len o 64 ostepov a 4och rytierov, ale mrzi ma to hlavne kvoli Josepovi, ktory prisiel o znacnu cast svojej obrany...

Anonymn?
Anonymný


Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre hany Po október 29, 2007 11:26 pm

presne tak, treba urobit odhad ze asi ake jednotky k vam mozu ist, a spravy napisat velkost hradieb, sypky, produkciu, obilie, jednotky v dedine, proste vsetko co s tym suvisi. a sediet pri kompe dokial nepride utok, rspektive si zohnat niekoho kto bude odpisovat atd. ked viete ze nemate cas sa s tym hrat a nemate ani zastupcu, nech ani nikto neziada o podporu, kedze tam mozu jednotky zahynut ako tu,alebo ich tam zase moze byt az velmi vela...

hany

Počet príspevkov : 80
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre pido88 Po október 29, 2007 11:42 pm

no ja som poslal 50 ostep a 50ryt a su fuc
pido88
pido88

Počet príspevkov : 41
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre StEvE82 Ut október 30, 2007 12:33 am

ja som tam takisto mal 50ostep a 50ryt iba... mno ale ja to az tak tragicky nevidim, tie moje jednotky o co soom prisiel sa celkom v poho daju nahradit, co sa tyka tych 150, 150.. je to uz horsie... ale nezabudajme na to ze utocnik prisiel skoro o 800 panakov... coz je celkom pekne, i ked by to tu malo fongovat rychlejsie a kompaktnejsie...

StEvE82

Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre Anonymn? Ut október 30, 2007 12:59 am

myslim ze sme skor v ali utocne typy hracov.. mozno to by mohla byt prioritnejsia cesta, , podpora zatial druhorada..

Anonymn?
Anonymný


Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre ANUBIS... St október 31, 2007 2:01 am

psát hromadnou zprávu v půlnoci je kravina bylo přihlášenejch asi deset lidí tak sem jim napsal polovina se ani neobtěžovala mi cokoliv odepsat je pravda že sem špatně odhadnul čas příchodu ale viděli jste že útok nebyl malej napsal sem že časem že ztráty se budu snažit nahradit nejsem nováček na travianu hraju něco přes rok ale na speedu stačí jeden útok 1000 ze začátku a jste v řiti ať jste v jakýkoliv alianci buďte rádi že na vás nikdo neposlal to co na mě pak byste mluvili trochu jinak a nemyslim si že byste každej z vás hráli 24 hodin denně může se to stát komukoliv z vás stačej dva tři ůtoky za tři hodiny a ste v PRDELI...........jako já .....................

ANUBIS...

Počet príspevkov : 26
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre ANUBIS... St október 31, 2007 2:03 am

takže neřikejte že jste útočně založený to NENÍ nikdo..............

ANUBIS...

Počet príspevkov : 26
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre RAZeRKoo St október 31, 2007 7:10 pm

hm cital som si spravu a ze podpora sa organizuje na dnes o 20.00 hm no vidim ze ten utok bol skor hm inac by som poslal army
RAZeRKoo
RAZeRKoo

Počet príspevkov : 14
Location : Monaco
Registration date : 25.10.2007

http://www.undzwei.sk

Návrat hore Goto down

obrana pro mě ANUBIS... Empty Re: obrana pro mě ANUBIS...

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.